Електронна платформа допоможе школярам обирати для себе гуртки, клуби або секції
Сім небезпечних челенджів: ВРАХУЙТЕ НАЙВАЖЛИВІШЕ
В Україні вирішили розробити інформаційно-аналітичну платформу системи сфери позашкільної освіти, яка стане в нагоді батькам та школярам під час вибору найближчих за місцем проживання та напрямом діяльності гуртків, клубів та секцій.
→ Гурткова робота в дитсадку: планування
Відповідний меморандум підписаний між Міністерством освіти і науки та ІТ-компанією «SoftServe».
Коли дитина розв’язує складне завдання, старається, ви хочете похвалити її приємними словами, як-от «молодець», «чудово» тощо. Чи знаєте ви, що цього недостатньо для того, щоб коректно підтримати дитину та надихнути її розвиватися?
Окрім того, заплановано, що користувачі платформи також матимуть можливість ознайомитись з графіком роботи та популярністю гуртка, відслідковувати рівень технічного забезпечення закладів позашкільної освіти та бачити їхню кадрову наповнюваність тощо.
У Міносвіти повідомляють, що запланований функціонал буде доповнюватись і розширюватись відповідно до потреб користувачів.
Проєкт платформи буде реалізовано спільно з Міністерством молоді та спорту і Міністерством культури та інформаційної політики.
Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ