МОН планує розробити електронну платформу гуртків і секцій

Електронна платформа допоможе школярам обирати для себе гуртки, клуби або секції

Сім небезпечних челенджів: ВРАХУЙТЕ НАЙВАЖЛИВІШЕ

В Україні вирішили розробити інформаційно-аналітичну платформу системи сфери позашкільної освіти, яка стане в нагоді батькам та школярам під час вибору найближчих за місцем проживання та напрямом діяльності гуртків, клубів та секцій.

Гурткова робота в дитсадку: планування

Відповідний меморандум підписаний між Міністерством освіти і науки та ІТ-компанією «SoftServe».

Окрім того, заплановано, що користувачі платформи також матимуть можливість ознайомитись з графіком роботи та популярністю гуртка, відслідковувати рівень технічного забезпечення закладів позашкільної освіти та бачити їхню кадрову наповнюваність тощо.

У Міносвіти повідомляють, що запланований функціонал буде доповнюватись і розширюватись відповідно до потреб користувачів.

Проєкт платформи буде реалізовано спільно з Міністерством молоді та спорту і Міністерством культури та інформаційної політики.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5006

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді