У Києві відкривають інтерактивний музей науки для дітей та дорослих

У Києві почне працювати інтерактивний музей «Відкривай портал у науку»

Інтерактивний музей науки

Як провести тарифікацію педагогів

31 березня відкриється інтерактивний музей «Відкривай портал у науку» у торгово-розважальному центрі «Gulliver». Вхід у музей безоплатний за умови попередньої реєстрації.

Таку інформацію зазначили в Телеграм-каналі Міністерства освіти та науки. 

Під час відвідування музею діти та дорослі дізнаються, як працює голограма, звичайний поршень та повітряний глушник, і познайомляться з такими явищами, як симетрія обличчя, відчуття балансу та магнетизм. Важливо, що з кожним науковим експонатом можна та необхідно взаємодіяти. 

«Ми радо погодились на пропозицію ТРЦ «Gulliver» разом реалізувати цей проєкт, бо #наука_всюди. Цього разу ми доповнюємо простір майстернею ідей. Кожен може спробувати збудувати міст та вежу з незвичних матеріалів, потренувати мозок та швидкість реакції», — повідомила Марія Дуброва, директорка Музею науки МАН України.

Період роботи музею з 31 березня до 30 червня з 11:00 до 17:00 у будні та до 19:00 у вихідні. У понеділок та вівторок він буде зачиненим.

Для входу до музею потрібно забронювати місце, зробити це можна за посиланням

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78512

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
296

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді