Новий мультсеріал про життя дітей в умовах війни

На українському телебаченні виходить мультсеріал про потреби дітей, які живуть в умовах війни

Мультсеріал Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

27 березня на українському телебаченні виходить продовження всесвітньо відомого дитячого мультсеріалу «Вулиця Сезам» (Sesame Street’s) від анімаційного освітнього проєкту «Sesame Workshop», що став партнером Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Одним із пріоритетних завдань Всеукраїнської програми ментального здоров’я є допомога дітям у подоланні цієї травми, щоб у майбутньому вони могли стати дорослими зі здоровою психікою. 

Мета цього мультсеріалу — підтримати дитячу психіку та запобігти негативному впливу стресу на родину. Зокрема, він навчатиме здорового способу життя, навичок безбарʼєрного спілкування, особливу увагу надаватимуть унікальним потребам дітей, які живуть в умовах війни.

Серіал призначений для дітей віком від 3 до 8 років та озвучений українською мовою. Дивіться трансляцію щодня о 12:30 на телеканалах «ПЛЮСПЛЮС» або «Київстар ТБ».

Зазначимо, що відповідний проєкт «Welcome Sesame Workshop» в Україні реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Відео «Дивитися, грати, навчатися» входить до бібліотеки освітнього контенту, яку фінансує «LEGO Foundation».

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
30710

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
10818

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
65607

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді