ЄС відкриватиме нову програму Еразмус+

Діяльність програми зосередиться на сферах освіти, професійного розвитку, молоді та спорту

ЄС відкриватиме нову програму Еразмус+

Наказ про уточнення посадових інструкцій: ПРИКЛАД

На сайті Європейської Комісії опублікували оголошення про відкриття нової Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр.

В основу діяльності нової Програми покладено такі три сфери: освіти та професійного розвитку, молоді, а також спорту.

Також заплановано, що основними цілями Програми Еразмус+ стане сприяння академічній мобільності у сфері освіти та професійного розвитку, сприяння неформальній та інформальній навчальній мобільності у сфері молоді, а також сприяння навчальній мобільності персоналу сфери спорту.

Власна шкільна соцмережа, централізований освітній процес, архів документів, можливість моніторити якість освіти в закладі — усе це про освітню платформу НUMAN.

Так як на бюджет проєкту виділено понад 26 мільярдів євро, то нова міжнародна Програма буде більш інклюзивною, цифровою та екологічною.

Зокрема, Еразмус+ підтримуватиме викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції, зокрема щодо майбутніх викликів та можливостей Європейського Союзу в межах напряму «Жан Моне».

Відповідно до задумів програми, буде також підтримано нові флагманські ініціативи, такі як Європейські університети, Академії вчителів Еразмус, Центри досконалості у сфері професійної (професійно-технічної) освіти та «Відкривай ЄС».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді