«План.Дій» від команди «Інженерного тижня» запускають програму залучення підлітків та молоді до відбудови громад.
Про це розповіли на сайті «Нової української школи».
Ті команди, які готові спробувати свої сили, мають подати заявки до 31 березня за посиланням.
Впродовж квітня – жовтня 2023 року відібрані п’ять шкільних команд будуть працювати над відбудовою об'єктів, що були пошкоджені внаслідок бойових дій. Допомагати командам будуть експерти.
Так, під час курсу діти:
- навчаться визначати об’єкти, які можна відбудувати, й інфраструктурні проблеми, які можна вирішити;
- візьмуть участь в онлайн- та офлайн-зустрічах з експертами з проєктного менеджменту, урбаністами, архітекторами, інженерами, мейкерами, фандрейзерами, екологами, спеціалістами з 3D-моделювання, адвокації змін тощо; залежно від специфіки проєктів кожна команда працюватиме з унікальною групою наставників;
- складуть кошторис і детальний план робіт, за підтримки менторів відбудують обраний об’єкт або вирішать нагальну інфраструктурну проблему.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.