«План.Дій» від команди «Інженерного тижня» запускають програму залучення підлітків та молоді до відбудови громад.
![Школи запрошують взяти участь у відбудові країни](/images/news/2023/klasy_bezpeky_2023_Pedrada.jpeg)
Про це розповіли на сайті «Нової української школи».
Ті команди, які готові спробувати свої сили, мають подати заявки до 31 березня за посиланням.
Впродовж квітня – жовтня 2023 року відібрані п’ять шкільних команд будуть працювати над відбудовою об'єктів, що були пошкоджені внаслідок бойових дій. Допомагати командам будуть експерти.
Так, під час курсу діти:
- навчаться визначати об’єкти, які можна відбудувати, й інфраструктурні проблеми, які можна вирішити;
- візьмуть участь в онлайн- та офлайн-зустрічах з експертами з проєктного менеджменту, урбаністами, архітекторами, інженерами, мейкерами, фандрейзерами, екологами, спеціалістами з 3D-моделювання, адвокації змін тощо; залежно від специфіки проєктів кожна команда працюватиме з унікальною групою наставників;
- складуть кошторис і детальний план робіт, за підтримки менторів відбудують обраний об’єкт або вирішать нагальну інфраструктурну проблему.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?