Кабмін оновив перелік посад педагогічних працівників

До переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників додали посаду керівника територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

Кабмін оновив перелік посад педагогічних працівників

Наказ про уточнення посадових інструкцій: ПРИКЛАД

Навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з цивільним захистом, проводять у навчально-методичних центрах сфери цивільного захисту.

Територіальні курси — відокремлені структурні підрозділи навчально-методичних центрів, у штаті яких — викладачі, методисти та майстрів виробничого навчання.

Раніше в переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників були відсутні посади завідувача територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та керівника курсів, які фактично виконували педагогічну діяльність. Але формально до цих посад не були поширені права, обов’язки і гарантії, передбачені законодавством у сфері освіти для педагогічних працівників.

Для того, щоби врегулювати відповідні права завідувачів територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності як педагогічних працівників, Кабінет Міністрів доповнив посадами завідувача територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та його заступника перелік посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затверджений постановою КМУ від 14.06.2000 № 963.

Про ці зміни повідомили в постанові КМУ «Про внесення зміни до переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників» від 17.03.2021 № 216.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12261

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72714

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді