Дати проведення сертифікації вчителів у 2023 році

Український центр оцінювання якості освіти назвав дати проведення тестування в межах сертифікації вчителів

Календарний план сертифікації-2023

Як провести тарифікацію педагогів

У Міністерстві освіти та науки затвердили наказ про календарний план організації незалежного тестування професійних компетентностей педагогів.

Таку інформацію зазначили в Українському центрі оцінювання якості освіти. 

Таким чином, УЦОЯО проведе незалежне тестування для вчителів у межах сертифікації:

  • початкових класів — 11 березня;
  • математики та української мови і літератури — 9 вересня.

Зокрема, на сайті УЦОЯО до 13 березня буде опубліковано правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи для вчителів початкових класів. 

Вчителі української мови і літератури та вчителі математики зможуть звірити свої відповіді з правильними 11 вересня.

Окрім того, результати незалежного тестування для вчителів початкових класів буде оголошено до 28 вересня, а вчителям математики й української мови та літератури — до 25 вересня.

Додатково з повідомленням про результати в кабінеті учасників та учасниць сертифікації розмістять інформацію про його/її допущення/недопущення до наступних етапів.

Нагадаємо, що раніше Міносвіти затвердило програми тестування вчителів української мови та літератури й математики в межах цьогорічної сертифікації педагогів.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді