Локдаун: чи закриватимуть заклади освіти

Олена Кондратюк, заступниця голови ВР, вимагає провести спільне засідання Ради та КМУ

Локдаун: чи закриватимуть заклади освіти

Як школам працювати під час адаптивного карантину: рекомендації МОН

Олена Кондратюк заявляє, що темпи третьої хвилі пандемії свідчать про те, що вже найближчим часом Кабінету Міністрів доведеться оголошувати локдаун.

Адаптивний карантин: нові правила роботи

Про це вона повідомила під час погоджувальної ради депутатських фракцій та груп.

За словами Олени Кондратюк, Україна перебуває у п’ятірці лідерів у Європі за темпами поширення COVID-19 і вже чотири області оголошені зонами карантину червоного рівня: Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька.

Також вона зазначила, що якщо подивитися на темпи третьої хвилі пандемії, то графіки наближаються до тих показників, коли в Україні, в січні 2021 року, було запроваджено жорсткий карантин.

«Все йде до того, що вже найближчим часом уряду доведеться оголошувати черговий локдаун. Тому вже на цьому тижні треба всі зусилля кинути на спільні дії по боротьбі з коронавірусом. Це має бути спільне засідання Уряду і Верховної Ради, окреме засідання Ради Національної безпеки та оборони, яке має бути присвячено виключно боротьбі з коронавірусом. А саме напрацюванню спільного плану дій всіх гілок влади на випадок нового жорсткого локдауну, вірогідність якого, повторюся, є дуже високою», - підкреслила Олена Кондратюк.

У випадку введення локдауну, окремо буде розглядатися робота закладів освіти. За потреби у школах можуть продовжити канікули або перевести учнів на дистанційне навчання.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85638

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46509

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5076

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді