Як COVID-19 вплинув на якість освіти в Україні та світі

З метою ідентифікації в учнів прогалин у недоотриманих знаннях під час карантину, УЦОЯО повинен провести моніторингові дослідження якості освіти на різних рівнях загальної середньої освіти
Як COVID-19 вплинув на якість освіти в Україні та світі

План евакуації у разі пожежі: зверніть увагу на головне

На цьому акцентують увагу автори документу аналітичного звіту громадської організації «Ініціатива Холон».

Численні дослідження якості освіти по всьому світу показують негативний вплив карантинних заходів на якість отриманих знань та навичок школярів, що й пояснює відповідні необхідності.

Як показують дані Світового банку: реальні втрати навчального часу дорівнюють від 3,5 до 11 місяців шкільного навчання.

Відповідно до результатів досліджень, близько 7 мільйонів дітей 1–9 класів у світі можуть узагалі покинути школу через економічний шок та фінансові проблеми в родинах, спричинені пандемією.

Щодо ситуації в Україні, то вона ускладнюється проблемами із забезпеченням доступу до якісної освіти, недостатньою кількістю технічних засобів для здійснення занять дистанційного занять навчання та низькими цифровими навичками учнів і вчителів. Вагому роль грає традиційний високий розрив у якості освіти між міськими та сільськими школами.

Окрім того, експерти громадської організації «Ініціатива Холон» пропонують розширити зміст Всеукраїнської школи онлайн на класи початкової школи, принаймні на 3-ті та 4-ті класи. На думку авторів, важливо затвердити стратегію та конкретні дії для компенсації втрачених та не набутих навичок, умінь та знань в учнівства.

Варто зазначити, що дослідження McCinsey показало, що через карантинні обмеження учні відстають в навчанні до 2,5 місяців.

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78541

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
302

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді