МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про ліцей

Міністерство ініціювало повторне проведення громадського обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про ліцей»
МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про ліцей

Як школам працювати з 24 лютого по 30 квітня: рекомендації МОН

Ключові питання:

  • можливість утворення в складі ліцею структурних підрозділів, що забезпечують здобуття дошкільної, початкової та базової середньої освіти;
  • присвоєння ліцею статусу опорного.

Додатково МОН поінформувало, що відповідно до частини третьої статті 12, частини четвертої статті 22 Закону України «Про освіту» початкову, базову середню і профільну середню освіту можна здобувати в окремих закладах освіти або в структурних підрозділах однієї юридичної особи (закладу освіти).

Також заклад освіти може здійснювати освітню діяльність одночасно на різних рівнях освіти та за різними видами освіти, утворювати для цього структурні підрозділи. Крім цього, згідно з частиною п'ятою статті 9 Закону України «Про дошкільну освіту» діти можуть здобувати дошкільну освіту в структурних підрозділах юридичних осіб приватного і публічного права, у тому числі закладів освіти.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта у вигляді порівняльної таблиці – до 2 квітня 2021 року на e-mail: [email protected] (Володимир Божинський, керівник експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення та децентралізації в освіті директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4991

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді