Влада планує продовжити впровадження реформи шкільного харчування

Реформа шкільного харчування продовжиться попри повномасштабну війну

Реформа шкільного харчування

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Нещодавно відбулася стратегічна сесія, у якій взяли участь представники кількох міністерств, зокрема МОН, МОЗ, Мінекономіки та Мінагрополітики, громадських організацій та міжнародних донорів. Під час зустрічі було визначено основні напрямки роботи з реформування системи шкільного харчування.

Таку інформацію повідомила перша леді країни Олена Зеленська. 

Діяльність щодо впровадження цієї реформи розпочалася ще в січні 2022 року та має продовжитися в таких сферах:

  • організація якісного харчування: закупівлі та фінансування;
  • відновлення та модернізація харчоблоків: комплексний підхід;
  • впровадження та дотримання системи НАССР;
  • розвиток кадрового потенціалу;
  • формування культури здорового харчування, впровадження нових норм та меню.
Вимоги пожежної безпеки: чекліст

«Напередодні вторгнення ми запустили реформу шкільного харчування, щоб годувати корисно і якісно водночас. Ми не тільки змінили нормативну базу, розпочали оновлювати шкільні харчоблоки, навчати кухарів — ми прагнули сформувати культуру здорового харчування, через школу принести знання про правильну їжу не тільки дітям, а й їхнім сім’ям. Це мало вплинути не лише на учнів — на всю країну», — зауважила перша леді. 

Зокрема, вона акцентувала, що на продовження реформи команду надихають учителі й учні, які, «попри обстріли та небезпеку, розпочали і продовжують навчальний рік». Реформа шкільного харчування знову на часі, адже вона покликана покращити фізичний стан дітей, показати їм піклування й турботу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді