Заклади освіти на Черкащині отримали завдання надати звіти про волонтерську діяльність

Школи отримали таблицю, яку необхідно заповнити, надавши звітні дані про кількість благодійних заходів

Волонтерська діяльність в УкраїніЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

У Черкаській області збирають звіти про волонтерську діяльність закладів освіти.

Таку інформацію розповсюдила місцева мешканка регіону в Facebook. 

Як вона повідомляє, заклади освіти отримали таблицю, яку необхідно заповнити, надавши звітні дані про кількість благодійних заходів, суму зібраної допомоги, вагу зібраних продуктів харчування, кількість придбаних автомобілів, дронів, тепловізорів тощо.

«Дякую обласній управі освіти за оперативне доповнення картинки, яка ілюструє ситуацію ... необхідності допрацювати в комунікаціях, причому і в самій системі. Бо, здається, що на світ Божий винесли тільки таблицю, яку заклади освіти отримали без супровідного листа чи окремо від нього (хто поекономив на переписці — хай розбираються). Наводжу цей лист, який пояснює наміри управління, як виявляється, цілком логічні і корисні. Тобто, суть — нормальна. А з формами треба працювати…» — зазначає користувачка Оксана Колісник.

Зокрема, у своєму дописі жінка наводить лист, у якому Управління освіти та науки Черкаської обласної державної адміністрації пояснює необхідність подачі такого звіту «узагальненням та популяризацією інформації про діяльність колективів закладів освіти щодо волонтерської діяльності у воєнний період».

Надати звіти заклади освіти мають до 9 лютого 2023 року.

Дописувачка наголошує, що про такі ініціативи чиновників має дізнаватись широкий загал.

«Що там у нас в законах «Про освіту», «Про загальну середню освіту»? Які функції-задачі-відповідальності закладів освіти? Пані та панове, ви вчаділи?» — висловлює невдоволення Оксана Колісник.

Звіт про волонтерську діяльність шкіл

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді