Окупанти на ТОТ агітують молодь до навчання на військову службу

Російські загарбники обіцяють, що випускникам кадетських класів нібито будуть надаватися пільги під час вступу на контрактну службу

Кадетські класи на ТОТ

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

У закладах освіти Скадовського району на Херсонщині окупанти створюють кадетські класи з посиленою військовою підготовкою. 

Відповідна пропагандистська й агітаційна діяльність серед молоді проводиться для поповнення втрат в живій силі, крім варіанту мобілізації населення.

Про це зазначили у зведенні Генштабу ЗСУ. 

«Так, у школах Скадовського району Херсонської області створюються кадетські класи з посиленою військовою підготовкою. Російські загарбники обіцяють, що випускникам цих класів нібито будуть надаватися пільги під час вступу на контрактну військову службу у вигляді призначення на сержантські посади», — наголосили в повідомленні Генштабу.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42135

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді