Шкільні психологи можуть долучитися до Комунікаційної платформи

Понад 10 тисяч психологів України об'єдналися у мережу заради підтримки дітей і батьків

Психологічна допомога батькам і дітямЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

В Україні створили Комунікаційну платформу для шкільних психологів. Тепер понад 10 тисяч профільних фахівців можуть обмінюватися досвідом, аби згодом допомогти та підтримати дітей і батьків.

Серед учасників цієї платформи провідні українські та іноземні спеціалісти. Платформа дає можливість психологам обмінюватись кращими професійними практиками.

Як повідомив директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков, у кінці 2022 року психологи з різних регіонів отримали запрошення створити власну професійну мережу для комунікації. За декілька тижнів понад 10 тисяч шкільних психологів висловили готовність долучитися до цієї платформи.

Цей проєкт є дуже актуальним для психологів, адже зараз саме вони надають психосоціальну підтримку освітянам, учням та їхнім батькам.

Щомісяця на платформі відбуватимуться вебінари. Під час цих занять практичні психологи матимуть можливість:

  • презентувати інструменти, якими вони можуть користуватись під час роботи,
  • брати участь у майстер-класах провідних українських та іноземних фахівців,
  • обговорювати актуальні проблеми, з якими зіштовхуються у школах психологи.

Окрім того, завдяки цій платформі практичні психологи мають можливість також постійно комунікувати між собою у Телеграмі.

Перший майстер-клас «Як знайти ресурсний стан під час війни» провів відомий телевізійний ведучий та психолог Дмитро Карпачов. Переглянути запис вебінару можна за посиланням

Організатори проєкту вважають, що постійний обмін успішними практиками та обговорення актуальних питань, дасть можливість психологам бути корисними дітям та вчителям.

«Надалі ми будемо створювати нові можливості для підвищення кваліфікації освітян у питаннях надання психологічної допомоги», — зауважила виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти, Координаторка мережі Українських Освітніх Хабів Марія Богуслав.

Зазначимо, що Комунікаційну платформу для практичних (шкільних) психологів створили у межах Екосистеми психологічної допомоги у сфері освіти. Її запровадило Міносвіти з Інститутом модернізації змісту освіти й Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді