Шкільні психологи можуть долучитися до Комунікаційної платформи

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Понад 10 тисяч психологів України об'єдналися у мережу заради підтримки дітей і батьків

Психологічна допомога батькам і дітям НАКАЗИ: кінець навчального року🖨

В Україні створили Комунікаційну платформу для шкільних психологів. Тепер понад 10 тисяч профільних фахівців можуть обмінюватися досвідом, аби згодом допомогти та підтримати дітей і батьків.

Серед учасників цієї платформи провідні українські та іноземні спеціалісти. Платформа дає можливість психологам обмінюватись кращими професійними практиками.

Як повідомив директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков, у кінці 2022 року психологи з різних регіонів отримали запрошення створити власну професійну мережу для комунікації. За декілька тижнів понад 10 тисяч шкільних психологів висловили готовність долучитися до цієї платформи.

Цей проєкт є дуже актуальним для психологів, адже зараз саме вони надають психосоціальну підтримку освітянам, учням та їхнім батькам.

Щомісяця на платформі відбуватимуться вебінари. Під час цих занять практичні психологи матимуть можливість:

  • презентувати інструменти, якими вони можуть користуватись під час роботи,
  • брати участь у майстер-класах провідних українських та іноземних фахівців,
  • обговорювати актуальні проблеми, з якими зіштовхуються у школах психологи.

Окрім того, завдяки цій платформі практичні психологи мають можливість також постійно комунікувати між собою у Телеграмі.

Перший майстер-клас «Як знайти ресурсний стан під час війни» провів відомий телевізійний ведучий та психолог Дмитро Карпачов. Переглянути запис вебінару можна за посиланням

Організатори проєкту вважають, що постійний обмін успішними практиками та обговорення актуальних питань, дасть можливість психологам бути корисними дітям та вчителям.

«Надалі ми будемо створювати нові можливості для підвищення кваліфікації освітян у питаннях надання психологічної допомоги», — зауважила виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти, Координаторка мережі Українських Освітніх Хабів Марія Богуслав.

Зазначимо, що Комунікаційну платформу для практичних (шкільних) психологів створили у межах Екосистеми психологічної допомоги у сфері освіти. Її запровадило Міносвіти з Інститутом модернізації змісту освіти й Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Від А до Я: ваш повний гід по наказах з основної діяльності

Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
71833

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
8107

Моніторинг якості освіти в школі: хто, як і навіщо контролює освітній процес

Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
35025

Медичний огляд майбутніх першокласників - 2025

Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.
18899

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді