Шкільні психологи можуть долучитися до Комунікаційної платформи

Понад 10 тисяч психологів України об'єдналися у мережу заради підтримки дітей і батьків

Психологічна допомога батькам і дітямЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

В Україні створили Комунікаційну платформу для шкільних психологів. Тепер понад 10 тисяч профільних фахівців можуть обмінюватися досвідом, аби згодом допомогти та підтримати дітей і батьків.

Серед учасників цієї платформи провідні українські та іноземні спеціалісти. Платформа дає можливість психологам обмінюватись кращими професійними практиками.

Як повідомив директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков, у кінці 2022 року психологи з різних регіонів отримали запрошення створити власну професійну мережу для комунікації. За декілька тижнів понад 10 тисяч шкільних психологів висловили готовність долучитися до цієї платформи.

Цей проєкт є дуже актуальним для психологів, адже зараз саме вони надають психосоціальну підтримку освітянам, учням та їхнім батькам.

Щомісяця на платформі відбуватимуться вебінари. Під час цих занять практичні психологи матимуть можливість:

  • презентувати інструменти, якими вони можуть користуватись під час роботи,
  • брати участь у майстер-класах провідних українських та іноземних фахівців,
  • обговорювати актуальні проблеми, з якими зіштовхуються у школах психологи.

Окрім того, завдяки цій платформі практичні психологи мають можливість також постійно комунікувати між собою у Телеграмі.

Перший майстер-клас «Як знайти ресурсний стан під час війни» провів відомий телевізійний ведучий та психолог Дмитро Карпачов. Переглянути запис вебінару можна за посиланням

Організатори проєкту вважають, що постійний обмін успішними практиками та обговорення актуальних питань, дасть можливість психологам бути корисними дітям та вчителям.

«Надалі ми будемо створювати нові можливості для підвищення кваліфікації освітян у питаннях надання психологічної допомоги», — зауважила виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти, Координаторка мережі Українських Освітніх Хабів Марія Богуслав.

Зазначимо, що Комунікаційну платформу для практичних (шкільних) психологів створили у межах Екосистеми психологічної допомоги у сфері освіти. Її запровадило Міносвіти з Інститутом модернізації змісту освіти й Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
74154

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді