Розпочався прийом заявок на держатестацію наукових установ

Стартував прийом заявок та інформаційних матеріалів для проходження державної атестації у І півріччі 2023 року

Держатестація наукових установ

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Розпочався прийом заявок та інформаційних матеріалів від наукових установ для проходження державної атестації у І півріччі 2023 року.

Таку інформацію зазначили в Міністерстві освіти та науки. 

У відомстві зауважили, що документи мають бути подані в електронному та паперовому вигляді.

Комплект документів передбачає заявку на проведення державної атестації та інформаційні матеріали з відомостями про діяльність наукової установи. 

Зокрема, інформаційні матеріали мають бути внесені в інформаційно-аналітичну систему за посиланням до 1 березня 2023 року.

Акцентуємо, що інформаційні документи подають разом із копією статуту наукової установи, а також переліком і активними посиланнями на публікації у виданнях, які підтверджують кількісні показники наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

Представник наукової установи має погодити внесення матеріалів в інформаційну-аналітичну систему з адміністратором за номером (044) 521-09-75, email: [email protected].

Паперовий варіант документів має бути поданий до Міністерства освіти до 20 березня 2023 року.

Якщо виникнуть запитання щодо процедури державної атестації наукових установ, то необхідно звернутися за номером (044) 287-82-34 (Мельник Світлана).

Детальну інформацію про процедуру державної атестації наукових установ можна знайти за посиланням

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Активності для дошкільнят

Влітку діти охочі до експериментів та відкриттів. Скористайтеся цим і проведіть для старших дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з рухливою грою за методикою Карла Орфа, віршами, піснями, іграми і квітковим дизайном
19978

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді