Розпочався прийом заявок на держатестацію наукових установ

Стартував прийом заявок та інформаційних матеріалів для проходження державної атестації у І півріччі 2023 року

Держатестація наукових установ

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Розпочався прийом заявок та інформаційних матеріалів від наукових установ для проходження державної атестації у І півріччі 2023 року.

Таку інформацію зазначили в Міністерстві освіти та науки. 

У відомстві зауважили, що документи мають бути подані в електронному та паперовому вигляді.

Комплект документів передбачає заявку на проведення державної атестації та інформаційні матеріали з відомостями про діяльність наукової установи. 

Зокрема, інформаційні матеріали мають бути внесені в інформаційно-аналітичну систему за посиланням до 1 березня 2023 року.

Акцентуємо, що інформаційні документи подають разом із копією статуту наукової установи, а також переліком і активними посиланнями на публікації у виданнях, які підтверджують кількісні показники наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

Представник наукової установи має погодити внесення матеріалів в інформаційну-аналітичну систему з адміністратором за номером (044) 521-09-75, email: [email protected].

Паперовий варіант документів має бути поданий до Міністерства освіти до 20 березня 2023 року.

Якщо виникнуть запитання щодо процедури державної атестації наукових установ, то необхідно звернутися за номером (044) 287-82-34 (Мельник Світлана).

Детальну інформацію про процедуру державної атестації наукових установ можна знайти за посиланням

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45489

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91002

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді