За перший день реєстрації на сертифікацію 6 областей вичерпали квоту

Шість областей протягом першого дня реєстрації вичерпали надану їм квоту

Квота на сертифікацію вчителів

Як провести тарифікацію педагогів

Шість областей протягом першого дня реєстрації вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2023 році вичерпали надану їм квоту.

Як повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти, граничну кількість заяв для проходження сертифікації вичерпано у Вінницькій, Київській, Полтавській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях.

Зокрема, вчителі з цих областей ще матимуть змогу зареєструватися в додатковий період, якщо якась область не вичерпає своєї квоти.

Зауважимо, якщо ж 1500 осіб (а саме така кількість учителів початкових класів запланована для проходження сертифікації у 2023 році) сформують бланки реєстраційних карток-заяв, то реєстрацію буде припинено достроково.

Загалом протягом першого дня реєстрації понад тисяча українських вчителів початкових класів з різних регіонів сформували заяви для участі у сертифікації.

Процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомогою спеціального сервісу. Усім учасникам, які створили заяву, необхідно надіслати комплект документів на адресу, вказану в реєстраційному повідомленні.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді