Дітям на ТОТ забороняють вчитися онлайн

На тимчасово окупованих територіях дітям забороняють вчитися онлайн в українських закладах освіти

Освітній процес на ТОТЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

У школах Каховського району загарбники забороняють дітям навчатися онлайн в українських закладах освіти та погрожують депортувати школярів. Крім цього, окупанти продовжують використовувати будівлі освітніх установ як місця розташування військ.

Про це зазначили на сторінці Генштабу ЗСУ. 

У повідомленні йдеться, що у місцевих школах населених пунктів Каховського району російські окупанти забороняють школярам навчатись онлайн за українською програмою.

Зокрема, місцеві викладачі відмовляються проводити навчання дітей за російською програмою, і через це окупанти погрожують примусово вивозити дітей на так зване «навчання» вглиб тимчасово зайнятої Херсонщини, а також до росії та окупованого Криму.

Як повідомили в зведенні, у Херсонській області (населений пункт Таврійське Скадовського району) у приміщенні дитячого садочка загарбники розгорнули «польовий шпиталь», де лікують російських військовослужбовців.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді