У МОН оцінюють НМТ-2023 як рішення справедливого вступу

Проведення НМТ вирішить питання прозорого вступу, для тих, хто має найкращі бали

НМТ-2023 для справедливого вступуЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Проведення національного мультипредметного тесту в 2023 році вирішить питання прозорого та справедливого вступу, для тих вступників, які мають найкращі бали.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет щодо моделі проведення цьогорічного НМТ. 

Як він зауважив, цьогорічний НМТ за моделлю буде наближений до традиційного ЗНО.

«На сьогодні національний мультипредметний тест, який ми запропонували на 2023 рік, він безумовно є моделлю, яка наближена до ЗНО. Принаймні він вирішує ті питання прозорого і справедливого вступу, для тих хто має найкращі бали. І на сьогодні процедури проведення національного мультипредметного тесту абсолютно подібні до зовнішнього незалежного оцінювання і вирішують ті самі поставлені завдання», — акцентував очільник освітнього відомства.

Окрім того, міністр Сергій Шкарлет повідомив, що у МОН цього року розраховують на 224 тисячі випускників, які планують вступати до вишів.

Нагадаємо, що 20 січня Міністерством освіти і науки разом з Українським центром оцінювання якості освіти презентована модель проведення національного мультипредметного тесту, за результатами якого відбуватиметься конкурсний відбір вступників для здобуття вищої освіти в 2023 році.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді