Президент розповів якою має бути українська освіта в майбутньому

За словами Президента, освіта має бути актуальною та відповідати потребам сьогодення

Розвиток освіти в УкраїніТрудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

Освіта в Україні має бути конкурентоспроможною та сучасною.

Такий акцент висловив Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з колишнім Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном та студентами КНУ ім. Шевченка, щодо відповіді про те, якою він бачить українську вищу освіту у післявоєнний період.

«Мені здається, найголовніше, коли будь-яка держава хоче такого студента, хоче такого фахівця. Знань достатньо, щоб бути вільним. Це дуже важливо: не шукати роботу, а бути вільним, щоб за тобою ходив бізнес або державні інституції», — зауважив глава держави.

Окрім того, він наголосив, що освіта має бути актуальною та відповідати потребам сьогодення, при цьому без втрат освітніх стандартів і надбань.

Заяви: як оформлювати та реєструвати

Відповідно цього аспекту, Президент зазначив, що саме війна продемонструвала Україні, в яких сферах час модернізуватися. Так, ракетні атаки та ворожі удари дронами вказали на потребу захисту та переформатування електромереж, кібератаки — на важливість захисту фінансових інституцій, а блекаути — на необхідність розробки та впровадження технологій, які працювали б навіть за умови повного відімкнення всього.

«Ось що я маю на увазі, коли кажу, що освіта повинна бути конкурентоспроможною та сучасною. Сучасні професії. Ми повинні знати, що ми не зможемо більше жити так, як жили. І ми повинні побудувати державу, яка буде зразком безпеки. І мені здається, у нас для цього є всі шанси», — повідомив Володимир Зеленський.

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78530

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
300

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді