Асоціація працівників дошкільної освіти звернулася до КМУ

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» звернулася до КМУ листом, у якому просить відновити Перелік робіт, які не вважалися сумісництвом.

Асоціація працівників дошкільної освіти звернулася до КМУ

Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити

Перелік робіт був передбачений Положенням про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженим наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінфіну від 28.06.1993 № 43.

Згідно з пунктом 8 Переліку робіт, які не є сумісництвом, поданого в додатку до Положення, не вважалася сумісництвом педагогічна робота керівних та інших працівників закладів освіти з погодинною оплатою в обсязі не більше 240 годин на рік.

На думку членів Асоціації, скасування Переліку робіт, які не є сумісництвом, позбавляє можливості багатьох висококваліфікованих фахівців, серед яких керівні та педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої освіти, науково-педагогічні працівники, а також працівники відділів та управлінь освіти, інших органів, які переважно є вихователями, вчителями та викладачами, виконувати педагогічну роботу впродовж основного робочого часу, забезпечуючи налагоджений освітній процес.

У листі зазначено, що на 2022/2023 навчальний рік усі навчальні предмети, курси, заняття вже розподілені та закріплені за відповідними фахівцями, а виконання педагогічної роботи на умовах сумісництва поза основною роботою здебільшого не можливе через збіг часу за основною роботою з розкладом занять, уроків, керівництвом аспірантами, кафедрами тощо.

Асоціація вважає за потрібне відновити Перелік робіт, які не є сумісництвом, удосконаливши його відповідно до вимог сьогодення.

Примітка. Відповідно до листа ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» «Щодо відновлення Переліку робіт, які не вважалися сумісництвом» від 10.01.2023 № 1.

 

Джерело: Журнал Практика управління дошкільним закладом

 

Як провести тарифікацію педагогів

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок.
57188

Відпустка вихователя та інших педагогічних працівників ЗДО

Право на відпустки вихователям, як і будь-яким працівникам, з якими укладено трудовий договір, передбачено КЗпП та Законом України «Про відпустки». З’ясуємо, скільки триває щорічна основна відпустка вихователя та інших педагогів, що змінилося з прийняттям нового закону «Про дошкільну освіту» та на які інші види відпусток мають право педагоги ЗДО
76222

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59610

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді