Вступна кампанія для випускників з окупованих територій відбуватиметься дистанційно

Вступники з окупованих територій зможуть проходити процедури вступу дистанційно

Дистанційний вступ для випускниківЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Вступники, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території, зможуть проходити усі процедури вступної кампанії дистанційно.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет. 

Зокрема, укласти договір про здобуття освіти такі вступники зможуть впродовж трьох місяців після початку навчання.

Детальніше про застосування пільг для жителів особливо небезпечних територій стане відомо навесні, з урахуванням ситуації в Україні.

Раніше Міносвіти разом з Українським центром оцінювання якості освіти презентували модель проведення національного мультипредметного тесту, за результатами якого відбуватиметься конкурсний відбір вступників для здобуття вищої освіти в 2023 році.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді