Поради щодо формування в дитини звички до здорового харчування

Фахівці поділилися порадами для батьків щодо того, як прищепити дитині звички здорового харчування

Звичка здорового харчуванняІгри-знайомства для дітей

Міністерство освіти та науки поділилося порадами щодо формування навичок здорового харчування в дошкільнят, які розробили в межах проєкту «Знаїмо» спільно з ЮНІСЕФ.

Корисні правила з інфографікою опублікували в Телеграм-каналі освітнього відомства. 

Поради фахівців містять наступне:

  1. Впливати на дитину власним прикладом, адже жодна порада не буде сприйнята, якщо дитина щодня бачить у харчовій поведінці батьків інше.
  2. Готувати разом — це і спосіб провести час із дитиною, і нагода розповісти їй про різні страви та їхню користь.
  3. Ходити разом на закупи: похід до магазину чи на ринок дозволить розповісти про властивості різних продуктів на прикладах.
  4. Не робити суворих обмежень у їжі: часто дитина сприймає здорову їжу як рутину чи покарання, а шоколадку чи морозиво — як винагороду. Ліпше поступово збільшувати кількість овочів та фруктів у раціоні, скорочуючи кількість солодощів.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як навчити дітей сортувати сміття: весело та корисно

Якщо дотримуватись кількох простих правил по сортуванню сміття, можна зробити свій внесок в цю глобальну проблему. Чому б не долучити до цього дітей, адже це цікаво і весело. Дізнавайтесь, як легко пояснити дошкільнятам принципи сортування сміття, поєднавши корисне з приємним.
10071

Атестаційний лист педагога

Перед керівником закладу освіти постає питання оформлення документації з атестації. А педагогу, що атестуєтесь, цікаво, за якими критеріями буде оцінюватися робота. Допоможемо розібратися з птанням Атестаційного листа у статті.
23189

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді