Фахівці поділилися порадами для батьків щодо того, як прищепити дитині звички здорового харчування
Ігри-знайомства для дітей
Міністерство освіти та науки поділилося порадами щодо формування навичок здорового харчування в дошкільнят, які розробили в межах проєкту «Знаїмо» спільно з ЮНІСЕФ.
Корисні правила з інфографікою опублікували в Телеграм-каналі освітнього відомства.
Поради фахівців містять наступне:
- Впливати на дитину власним прикладом, адже жодна порада не буде сприйнята, якщо дитина щодня бачить у харчовій поведінці батьків інше.
- Готувати разом — це і спосіб провести час із дитиною, і нагода розповісти їй про різні страви та їхню користь.
- Ходити разом на закупи: похід до магазину чи на ринок дозволить розповісти про властивості різних продуктів на прикладах.
- Не робити суворих обмежень у їжі: часто дитина сприймає здорову їжу як рутину чи покарання, а шоколадку чи морозиво — як винагороду. Ліпше поступово збільшувати кількість овочів та фруктів у раціоні, скорочуючи кількість солодощів.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
Як цьогоріч провести атестацію педагогів, якими нормативними документами керуватися та що врахувати – поради у статті
У лютому 2024 року МОН дало старт позаплановим інституційним аудитам і перевіркам закладів освіти. Що вже відбулося і що чекає заклади освіти в 2024 році — читайте у статті