Чат-бот від МОЗ для українців щодо підтримки стану здоров’я

У соцмережах запустили чат-ботів для того, щоб стежити за здоров’ям дорослих і дітей

Календар здорових українців

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

У мережі запрацювали чат-боти «Календар здорових українців». Вони доступні у Viber та Telegram.

Таку інформацію зазначили в Міністерстві охорони здоров’я України. 

Завдання бота — підвищити обізнаність про можливості безплатної діагностики та лікування, про перелік медичних послуг, які фінансують з державного бюджету, про права пацієнтів загалом. Сервіс розповість, які дослідження і в якому віці варто зробити, які з них безоплатні, як їх отримати.

Структура чат-боту містить наступні розділи:

  • знайомство,
  • системи на контролі,
  • щеплення за календарем і без,
  • де пройти обстеження,
  • персональні рекомендації.

Як зауважили у відомстві, чат-бот може дати індивідуальні поради, як покращити стан здоров’я, на що звернути увагу, показати найближчий до користувача медзаклад, у якому надають необхідні послуги, проводять діагностику та лабораторні дослідження.

Зокрема, сервіс створено на основі рекомендацій ВООЗ, Центру громадського здоров’я МОЗ України та сімейних лікарів. Він використовує актуальні дані НСЗУ щодо місць надання медичних послуг.

«Важливо, що в цьому сервісі є не тільки корисна інформація про щеплення, а також детальні, але прості для сприйняття пояснення, де можна зробити щеплення та від якої небезпеки вони дають захист. Якщо у вас є можливість вакцинуватись — зробіть це. Від цього залежить здоров’я та життя не тільки вас, а й ваших близьких», — акцентував Олександр Заіка, завідувач відділу імунізації Центру громадського здоров’я МОЗ.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді