Міністерство рекомендує проводити уроки про безпеку в інтернеті частіше

МОН пропонує закладам освіти проводити уроки на тему безпеки в інтернеті 1–2 разів на рік

dystanciika7_2021_Pedrada.jpg

Таку рекомендацію надали за результатами дослідження щодо ефективності використання навчальних матеріалів від освітнього проєкту #stop_sexтинг у школах.

Так, дослідження показало, що після таких уроків діти краще розуміють ризики, що існують в інтернеті.

Крім того, з'ясувалося, що після таких уроків діти орієнтуються, до кого мають звернутись у випадку виникнення небезпечної ситуації в інтернеті.

Відповідно до дослідження, автори матеріалів переконані, що уроки мають бути регулярними (1-2 рази на рік), адже діти схильні переоцінювати власну компетентність щодо онлайн-поведінки.

Школам рекомендують проводити додаткові практикуми та супроводжувати дітей після таких уроків. А також ділитися корисною інформацією про онлайн-безпеку з батьками вихованців.

Детальніше ознайомитися з матеріалами можна за покликанням

⇒ Як за допомогою інстаграму взаємодіяти з працівниками та батьками дітей

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді