Міністерство рекомендує проводити уроки про безпеку в інтернеті частіше

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

МОН пропонує закладам освіти проводити уроки на тему безпеки в інтернеті 1–2 разів на рік

dystanciika7_2021_Pedrada.jpg

Таку рекомендацію надали за результатами дослідження щодо ефективності використання навчальних матеріалів від освітнього проєкту #stop_sexтинг у школах.

Так, дослідження показало, що після таких уроків діти краще розуміють ризики, що існують в інтернеті.

Крім того, з'ясувалося, що після таких уроків діти орієнтуються, до кого мають звернутись у випадку виникнення небезпечної ситуації в інтернеті.

Відповідно до дослідження, автори матеріалів переконані, що уроки мають бути регулярними (1-2 рази на рік), адже діти схильні переоцінювати власну компетентність щодо онлайн-поведінки.

Школам рекомендують проводити додаткові практикуми та супроводжувати дітей після таких уроків. А також ділитися корисною інформацією про онлайн-безпеку з батьками вихованців.

Детальніше ознайомитися з матеріалами можна за покликанням

⇒ Як за допомогою інстаграму взаємодіяти з працівниками та батьками дітей

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
124817

Типи організації освітньої діяльності в дошкіллі: що нового

У Законі про дошкільну освіту визначено вісім типів організації освітньої діяльності. Таке розмаїття дає змогу забезпечити доступність дошкільної освіти для кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей, потреб, інтересів та здібностей. У цій статті більше розглянемо саме нові альтернативні типи дитсадків
1659

Комплектування груп у дошкільному закладі: вивчаємо вимоги

До кінця серпня керівник дошкільного закладу має остаточно сформувати всі групи вихованців. З’ясуємо, як Закон про дошкільну освіту та інші нормативні документи врегульовують питання комплектування різних видів груп, їх граничної наповнюваності. Усе розклали для вас по поличках
75559

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді