Міністерство рекомендує проводити уроки про безпеку в інтернеті частіше

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на канал Messenger — Експертус Освіта! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

МОН пропонує закладам освіти проводити уроки на тему безпеки в інтернеті 1–2 разів на рік

dystanciika7_2021_Pedrada.jpg

Таку рекомендацію надали за результатами дослідження щодо ефективності використання навчальних матеріалів від освітнього проєкту #stop_sexтинг у школах.

Так, дослідження показало, що після таких уроків діти краще розуміють ризики, що існують в інтернеті.

Крім того, з'ясувалося, що після таких уроків діти орієнтуються, до кого мають звернутись у випадку виникнення небезпечної ситуації в інтернеті.

Відповідно до дослідження, автори матеріалів переконані, що уроки мають бути регулярними (1-2 рази на рік), адже діти схильні переоцінювати власну компетентність щодо онлайн-поведінки.

Школам рекомендують проводити додаткові практикуми та супроводжувати дітей після таких уроків. А також ділитися корисною інформацією про онлайн-безпеку з батьками вихованців.

Детальніше ознайомитися з матеріалами можна за покликанням

⇒ Як за допомогою інстаграму взаємодіяти з працівниками та батьками дітей

 

додаток

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як політика «Освіта для життя» змінює українську школу

Упровадження комплексної політики МОН «Освіта для життя», яка є продовженням реформи НУШ, розпочалося у вересні 2025 року. Які зміни вже відбулися у школах, а які очікуються до 2030 року? Яку користь вчителям дають інструменти цифрової платформи «Освіта для життя»? Про все це — далі у статті
113

Що треба знати про накази з адміністративно-господарських питань

Робота з наказами має здійснюватися за певними законами, дотримання яких — запорука юридичної сили та достовірності цих документів, а відтак й успішної діяльності закладу. Розглянемо, які накази відносять до наказів з адміністративно-господарських питань та як розрізняти ці накази та накази з основної діяльності
75699

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів: як застосовувати на практиці

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти МОН затвердило ще у квітні 2018-го. Протягом 2024—2025 років до цього Порядку 4 рази вносили зміни. Візьміть до уваги його основні положення
14420

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді