МОН пропонує закладам освіти проводити уроки на тему безпеки в інтернеті 1–2 разів на рік
Таку рекомендацію надали за результатами дослідження щодо ефективності використання навчальних матеріалів від освітнього проєкту #stop_sexтинг у школах.
Так, дослідження показало, що після таких уроків діти краще розуміють ризики, що існують в інтернеті.
Крім того, з'ясувалося, що після таких уроків діти орієнтуються, до кого мають звернутись у випадку виникнення небезпечної ситуації в інтернеті.
Відповідно до дослідження, автори матеріалів переконані, що уроки мають бути регулярними (1-2 рази на рік), адже діти схильні переоцінювати власну компетентність щодо онлайн-поведінки.
Школам рекомендують проводити додаткові практикуми та супроводжувати дітей після таких уроків. А також ділитися корисною інформацією про онлайн-безпеку з батьками вихованців.
Детальніше ознайомитися з матеріалами можна за покликанням.
⇒ Як за допомогою інстаграму взаємодіяти з працівниками та батьками дітей
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.