МОЗ: школи мають отримати ліцензію на медичну практику

МОЗ пропонує школам отримати ліцензію на провадження діяльності з медичної практики

МОЗ: школи мають отримати ліцензію на медичну практику

Cтроковий трудовий договір перетворився на безстроковий: чи вносити у трудову книжку

Офіційний лист з відповідним зверненням Міністерства охорони здоров’я надіслано на адреси Обласних державних адміністрацій.

Окрім того, у МОЗ України посилаючись на доручення прем’єр-міністра 14 грудня 2020 року повідомляють, що школи мають можливість забезпечити безперебійний доступ до медичного обслуговування учнів шляхом укладання договору з іншим суб’єктом господарювання, який має відповідну ліцензію або отримати ліцензію на заклад освіти, у разі наявності в штаті закладу медичного працівника.

Для того, щоб отримати дану ліцензію, заклад освіти має подати відповідну заяву до органу ліцензування, а також відомості про стан матеріально-технічної бази, наявність персоналу із зазначенням його освітнього та кваліфікаційного рівня.

У Міністерстві охорони здоров’я зазначили, що документи на отримання ліцензії можуть бути подані за допомогою поштового відправлення зі списком вкладення до МОЗ України (01601, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7) або через запроваджений МОЗ України Центр адміністративних послуг «Єдине вікно», що розташований у приміщенні Державного підприємства «Державний експертний центр МОЗ України» за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, буд. 10.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді