Як проводитиметься НМТ-2023 буде відомо в березні

Формат проведення НМТ стане відомий після ухвалення відповідного законопроєкту

Формат проведення НМТ-2023

Як провести тарифікацію педагогів

Зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено у формі національного мультитесту, але остаточна форма його проведення буде визначена у березні.

Таку інформацію зазначив член Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Роман Грищук у програмі «Подкаст Комітет Освіти». 

Як він повідомив, формат проведення НМТ стане відомий після ухвалення парламентом одного із зареєстрованих у ВР законопроєктів.

«ЗНО і НМТ ми не протиставляємо одне одному. ЗНО залишається, але буде проведено у формі МНТ. Десь у березні чітко буде зрозуміло, який із законопроєктів буде прийнятий і в якому це форматі буде», — наголосив представник освітнього комітету ВР.

Нагадаємо, що наразі у Верховній Раді зареєстровані три законопроєкти, що мають унормувати питання проведення НМТ. Один — урядовий, що містить пропозиції МОН (8228-1) та два депутатських: 8228 і 8228-2.

Автори перших двох пропонують віддати всі рішення щодо проведення НМТ на розсуд Міністерства освіти та науки. Натомість автори останнього (голова комітету Бабак і його колеги) намагаються детально визначити у законі форму проведення НМТ.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді