Подальший розвиток карантинних обмежень

Україна повернулася до карантинних обмежень помаранчевого рівня

Чи запобігли перехресного забруднення: шість чеклістів

З такою інформацією виступив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу.

«Жорсткі карантинні обмеження припиняються, ми переходимо до іншого режиму. Ми вважаємо, що це набагато покращить ситуацію як зараз, так і в майбутньому. Цей етап карантинних обмежень так само дасть відповідний результат, як свого часу дав результат «карантин вихідного дня», який дозволив збити хвилю поширення коронавірусної хвороби», — повідомив Максим Степанов.

Також він зазначив, що уряд протягом тижня проаналізує епідеміологічну ситуацію в розрізі регіонів і залежно від ситуації розглядатиме питання повернення до адаптивного карантину.

Нагадаємо, що в період з 8 по 24 січня на території України діяли посилені карантинні обмеження, запроваджені з метою запобігання поширенню COVID-19.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5004

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді