У мережі стартував новий освітній курс для дітей та дорослих про різдвяні традиції українців
Ігри-знайомства для дітей
У мережі запустили курс про різдвяні традиції, розробниками якого є фахівці Музею Івана Гончара за підтримки Українського культурного фонду та платформи EdEra. Він доступний у межах освітнього проєкту «Знай свою Україну».
Таку інформацію зазначили в Державному агентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти.
У курсі розміщено шість модулів — п’ять основних та один для вчителів:
- вступ до святознавства;
- Різдво;
- колядування;
- традиційне зимове вбрання;
- різдвяні страви;
- корисні матеріали для вчителів.
Дізнатися детальнішу інформацію про курс, його структуру, експертів та розробників можна дізнатися на сайті EdEra. Для проходження курсу необхідна реєстрація на платформі.
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Яких заходів слід ужити, на які нормативні документи спиратися з урахуванням сучасних умов, про що подбати у новому 2024-2025 навчальному році – читаймо далі.
Чимало закладів не мають сайтів, а ті, які мають, не розвивають їх. Щоб не потрапити у списки ні перших, ні других ― скористайтеся рекомендаціями зі статті
Як налагодити взаєморозуміння з педагогами та батьками та навчитися уникати конфліктів
Уряд затвердив план заходів Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі на 2024 рік