МОН надало методичні рекомендації щодо заповнення та подання звіту про діяльність закладу дошкільної освіти за 2022 рік за формою 85-к в період дії правового режиму воєнного стану в Україні
Відповіді на питання щодо заповнення звіту 85-к
Методичні рекомендації щодо заповнення та подання в період дії правового режиму воєнного стану в Україні звіту про діяльність закладу дошкільної освіти за 2022 рік за формою 85-к розроблено для керівників закладів дошкільної освіти та спеціалістів з питань дошкільної освіти органів управління освітою.
Під час воєнного стану багато закладів дошкільної освіти не працюють внаслідок руйнування чи пошкодження будівель. Також є заклади, що знаходяться на окупованих чи щойно звільнених територіях, а деякі — приймають тимчасово переміщених осіб, організовують освітній процес дистанційно, консультують батьків тощо. Є й такі, які на сьогодні працюють у звичному режимі, але не працювали декілька місяців.
У зв'язку з цим Міністерство освіти і науки надало методичні рекомендації щодо заповнення та подання звіту закладу дошкільної освіти за 2022 рік за формою 85-к.
⇒ Звіт про діяльність закладу дошкільної освіти за 2022 рік: від експерта
Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
Нова редакція Порядку конкурсного відбору підручників запрацює з 1 вересня 2025 року. Розповідаємо про ключові зміни та їхній вплив на роботу шкіл.
Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля