Освітян запрошують до обговорення шкільних підручників

Теми:
Метою обговорення підручників є створення передумов підвищення якості літератури
Освітян запрошують до обговорення щодо шкільних підручників

Чи запобігли перехресного забруднення: шість чеклістів

Міністерство освіти і науки опублікувало офіційний лист, в якому запрошує працівників освітньої галузі та батьків ознайомитися з фрагментами електронних версій підручників для 4 та 8 класів та приєднатися до обговорення: висловити свої зауваження та пропозиції щодо їх змістового наповнення.

Мета розгляду проєктів майбутніх електронних підручників - створення передумов підвищення якості навчальної літератури.

У МОН України повідомляють, що під час обговорення всі бажаючі зможуть висловити пропозиції щодо змістового наповнення підручників, їх сучасності, відповідності запитам учнів, віковим особливостям, дизайнерського оформлення тощо.

Підсумки громадського обговорення будуть передані видавництвам і авторам підручників для врахування під час їх доопрацювання.

Надіслати коментарі, висловити зауваження та пропозиції до кожної електронної версії підручника можна в електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти.

В освітньому відомстві виразили сподівання, що співпраця відомства з педагогічною спільнотою й громадськістю виявиться міцним підґрунтям поліпшення якості шкільної освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85641

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46512

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5077

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді