Зручний сервіс MyOwnConference: інструкція для нарад
Вайбер може бути лише одним з інструментів дистанційного навчання.
Таку інформацію оприлюднили в роз’ясненнях на сайті Служби освітнього омбудсмена.
У поясненнях освітнього омбудсмена повідомили, що не зовсім правомірно, якщо вчителі дають завдання у вайбері, діти його виконують, а згодом вчитель перевіряє і зв’язується телефоном з тими, хто виконав погано.
Як вести ділове спілкування у месенджерах
«Не менше 30% навчального часу має організовуватися в синхронному режимі. Тобто вчитель обов’язково має проводити онлайн-уроки, безпосередньо взаємодіяти з учнями. Надсилання завдань у вайбер та їхня перевірка – це лише один невеликий елемент асинхронного режиму дистанційного навчання», - пояснюють у службі.
Нині без комп’ютерів та інтернету в освітньому процесі не обійтися, як і без педагога, який уміє навчати дистанційно. Як зробити процей зручним та ефективним.
Таким чином, учитель під час дистанційного навчання має не просто давати учневі завдання і перевіряти їх, а й сприяти тому, щоб пояснювати навчальний матеріал, ділитися корисними навчальними матеріалами для кращого засвоєння учнями теми уроку.
«Також педагог має приділяти свою увагу не тільки тим учням, які виконують завдання погано, а всім учням без винятку. Адже учні, які виконали завдання успішно, також потребують уваги вчителя, його похвали. Брак комунікації демотивує учнів», – повідомляється в роз’ясненнях.