У МОН забезпечують безперервність навчання через відсутність світла

У МОН наголошують, що освітній процес триває незалежно від наявності електропостачання

Освітній процес без світла

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Освітній процес триває незалежно від наявності електропостачання або тепла.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет під час телемарофону. 

Як він повідомив, освітнє відомство  разом з обласними департаментами освіти та науки напрацьовало величезну кількість практичних рекомендацій, що враховують передовий досвід українських вчителів.

«Ми сьогодні забезпечуємо освітній процес незалежно від наявності або відсутності світла, від наявності або відсутності тепла, від наявності або відсутності сховища, від того чи це територія окупована або деокупована», — зауважив очільник Міносвіти.

Окрім того, керівник МОН наголосив, що сьогодні жодної дитини не має бути поза освітнім процесом. І ми поступово до цього рухаємося.

«Навіть при відсутності світла ми застосовуємо модель асиміляції синхронного та асинхронного навчання. Ми застосовуємо можливість безінтернетних застосунків для гаджетів, для того щоб ми могли навіть при відсутності інтернету користуватися своїми гаджетами. Ми переводимо Всеукраїнську школу онлайн в режим ассинхронного сприйняття занять. Викладачі застосовують низку методик щодо повторення матеріалу, індивідуальних або міні групових занять з учнями», — акцентував Сергій Шкарлет.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді