МОН планує розпочати реєстрацію на НМТ-2023 у квітні

Тестування вступників планується провести у червні – липні в межах основної та додаткової сесій

Реєстрація на НМТ-2023

Як провести тарифікацію педагогів

Міністерство освіти та науки планує розпочати реєстрацію для участі в НМТ, який у 2023 році замінить традиційне ЗНО, у квітні.

Таку інформацію зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет. 

Насамперед тестування випускників заплановане на червень – липень 2023 року в межах основної та додаткової сесій.

Зокрема, для вступу у 2023 році можна буде використати результати НМТ 2023 року, НМТ 2022 року, а також ЗНО 2020-2021 років.

Варто нагадати, що освітнє відомство ініціювало підготовку спеціального законопроєкту, який дозволить проводити НМТ у 2023 році.
Деталі проведення вступної кампанії будуть оприлюднені у відповідному Порядку прийому, який затвердить МОН після прийняття відповідного закону Верховною Радою України.  

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді