Інформаційно-аналітична система EvaluEd: як працює

Сьогодні, 23 листопада 2022 року, Державна служба якості освіти України в UNIT.CITY презентувала інформаційно-аналітичну систему EvaluEd

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Систему уже випробували під час сертифікації вчителів та протестували у питаннях самооцінювання освітнього й управлінського процесів.

EvaluEd постійно доступна онлайн і відкрита не лише для завдань аналізу, а й своєчасної актуалізації даних верифікованими користувачами. 

Система цифровізує та автоматизує процес проведення інституційного аудиту в школі. І зовнішні експерти, і школа в режимі реального часу зможуть вносити дані, отримані під час аудиту, аналізувати їх та готувати висновки й рекомендації без залучення сторонніх онлайн-інструментів. 

«Рік тому ми поставили за мету втілити інформаційно-аналітичну систему EvaluEd до 2025 року. Сьогодні ця система випробувана під час сертифікації вчителів та протестована у вибірці шкіл для самооцінювання освітнього й управлінського процесів. Уже отримали підтвердження практичності та затребуваності від освітянської спільноти. Адже EvaluEd — це не про освітню статистику, а про реальний стан справ у закладах освіти», — розповів Руслан Гурак, Голова Державної служби якості освіти України.

Спікери зазначили, що завдяки системі EvaluEd найближчим часом будуть удосконалені процедури проведення інституційних аудитів, самооцінювання закладів освіти та етапів сертифікації педагогічних працівників. Крім того, Іван Юрійчук, заступник Голови Служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, додав, що у перспективі планують вдосконалити заходи державного нагляду (контролю) та аналізу діяльності органів місцевого самоврядування щодо забезпечення ними якості освіти в громадах.

 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143171

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5248

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді