У Київських закладах освіти змінено графік роботи

Навчальні заняття у столичних школах відтепер розпочинатимуться о 9.00

Графік роботи шкіл у КиєвіЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Навчальні заняття у київських школах розпочинатимуться о 9.00.

Таку рекомендацію надав столичний Департамент освіти та науки відповідно до результатів обговорення нагальних питань організації освітнього процесу з директорами шкіл та управлінь освіти міста.

Рекомендація щодо часу початку уроків діятиме з 28 листопада 2022 року до завершення І семестру.

Окрім того, закладам освіти варто вчасно коригувати розклад/черговість уроків, застосовуючи гнучкий підхід до планування навчального дня/тижня та форматів навчання.

Зі свого боку, учителям рекомендовано розробити алгоритми дій щодо відпрацювання уроків (очних/дистанційних), що не проведено в межах сталого розкладу.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Зазначимо, що зимові канікули в Києві будуть проведені з 26 грудня 2022 року до 27 січня 2023 року.

Зокрема, у Департаменті освіти і науки наголошують, що завдяки освітянам у Києві забезпечено безперервність освітнього процесу та організовано його в різних форматах. Це надало можливість учням навчатися очно та спілкуватися.

Щотижня кількість учнів, які навчаються у очному та змішаному форматах, збільшується.

Звернутися по консультаційну методичну допомогу щодо організації освітнього процесу освітяни можна в Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка за електронною адресою: [email protected].

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді