У Київських закладах освіти змінено графік роботи

Навчальні заняття у столичних школах відтепер розпочинатимуться о 9.00

Графік роботи шкіл у КиєвіЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Навчальні заняття у київських школах розпочинатимуться о 9.00.

Таку рекомендацію надав столичний Департамент освіти та науки відповідно до результатів обговорення нагальних питань організації освітнього процесу з директорами шкіл та управлінь освіти міста.

Рекомендація щодо часу початку уроків діятиме з 28 листопада 2022 року до завершення І семестру.

Окрім того, закладам освіти варто вчасно коригувати розклад/черговість уроків, застосовуючи гнучкий підхід до планування навчального дня/тижня та форматів навчання.

Зі свого боку, учителям рекомендовано розробити алгоритми дій щодо відпрацювання уроків (очних/дистанційних), що не проведено в межах сталого розкладу.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Зазначимо, що зимові канікули в Києві будуть проведені з 26 грудня 2022 року до 27 січня 2023 року.

Зокрема, у Департаменті освіти і науки наголошують, що завдяки освітянам у Києві забезпечено безперервність освітнього процесу та організовано його в різних форматах. Це надало можливість учням навчатися очно та спілкуватися.

Щотижня кількість учнів, які навчаються у очному та змішаному форматах, збільшується.

Звернутися по консультаційну методичну допомогу щодо організації освітнього процесу освітяни можна в Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка за електронною адресою: [email protected].

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4946

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
10370

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді