Відомство просить не проводити другий та третій етапи всеукраїнських учнівських олімпіад
Чи виконали вимоги нового Санітарного регламенту: ПЕРЕВІРТЕ ЗА ЧЕКЛІСТОМ
Міністерство освіти і науки України висунуло рекомендацію не проводити другий та третій етапи всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів під час дії карантинних обмежень.
Цю інформацію опублікували в офіційному зверненні міністерства, надісланому на адреси керівників обласних департаментів освіти і науки та директорів шкіл.
Чи дотримали Ви всіх вимог Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти, коли складали номенклатуру справ?
У МОН України зазначають, що на території країни впроваджено карантин до 28 лютого 2021 року, який унеможливлює проведення другого етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, який мав відбутися до кінця грудня 2020 року, та третього етапу олімпіад, проведення якого було заплановане в січні-лютому.
«Привертаємо Вашу увагу до вказаних вище змін у законодавстві та просимо вжити заходи, необхідні для забезпечення безпеки та збереження здоров'я учасників освітнього процесу», — акцентували у відомстві.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook
Із року в рік у школах видають низку аналогічних наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань. У цій публікації впорядковано річну циклограму наказів
Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.