Організовуємо дистанційне навчання за новим положенням
Міністерство освіти і науки опублікувало, що було прийнято рішення не проводити всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів та спеціальних дисциплін, турніри та конкурси фахової майстерності через загострення епідеміологічної ситуації в Україні та зростання показників захворюваності на коронавірус.
Однак всеукраїнські учнівські конкурси з навчальних дисциплін та конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт можливо проводити в дистанційному форматі.
В основному, у листопаді-грудні відбувається другий етап олімпіад — районний. У деяких областях школи вже провели його і відзначать дітей, які брали участь. Проте наступних етапів олімпіад не буде.
«Для проходження всіх етапів дітям та вчителям необхідно пересуватися містом, потім — між областями, спілкуватися з іншими людьми. Це збільшує ризик зараження та поширення коронавірусної хвороби», — зазначають у Міністерстві освіти.
Наказ МОН про внесення змін до Положення зареєстрували у Мін’юсті.