Всеукраїнських учнівських олімпіад не буде

Через збільшення захворюваності на COVID-19, МОН вирішило не проводити всеукраїнські учнівські олімпіади

Організовуємо дистанційне навчання за новим положенням

Міністерство освіти і науки опублікувало, що було прийнято рішення не проводити всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів та спеціальних дисциплін, турніри та конкурси фахової майстерності через загострення епідеміологічної ситуації в Україні та зростання показників захворюваності на коронавірус.

Однак всеукраїнські учнівські конкурси з навчальних дисциплін та конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт можливо проводити в дистанційному форматі.

В основному, у листопаді-грудні відбувається другий етап олімпіад — районний. У деяких областях школи вже провели його і відзначать дітей, які брали участь. Проте наступних етапів олімпіад не буде.

«Для проходження всіх етапів дітям та вчителям необхідно пересуватися містом, потім — між областями, спілкуватися з іншими людьми. Це збільшує ризик зараження та поширення коронавірусної хвороби», — зазначають у Міністерстві освіти.

Наказ МОН про внесення змін до Положення зареєстрували у Мін’юсті.

Всеукраїнських учнівських олімпіад не буде

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85638

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46509

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5074

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді