Передноворічний квест: пройдіть та отримайте подарунок

Отримайте подарунок від професійного помічника — журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Редакція журналу Практика управління дошкільним закладом підготувла для Вас квест. Також відповіді на питання квесту знайдете у грудневому номері.

Пройдіть його, щоб і пропущені знання надолужити, і ексклюзивний подарунок отримати. Чому ексклюзивний? Бо такого подарунка не буде більше ні в кого, лише в переможців квесту.

Не зволікайте з участю! Гайда за подарунком! Надсилайте відповіді до 30 січня 2020 року на електронну адресу vtretyak@Експертус.com.ua. У темі листа зазначте «Квест», а у тексті листа — ваші відповіді на запитання. Наприклад, за такою формою: 1) 3; 2) 7...

ПРОЙТИ КВЕСТ

Передноворічний квест: пройдіть та отримайте подарунок

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
24047

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31177

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді