Показ української документальної стрічки про дітей з аутизмом

З 3 грудня в кінотеатрах розпочнеться показ документальної стрічки «Ау» про дві українські родини, які виховують дітей із розладом аутичного спектру

Міфи про аутизм: дізнайтеся більше

Анонс національної прем’єри документального фільму Ольги Калчугіної «АУ» опублікували на сайті Держкіно.

3 3-го до 9-го грудня фільм буде в прокаті київського кінотеатру «Жовтень». А 4 грудня відбудеться презентація фільму за участю творчої групи.

В інших містах України (Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Суми) фільм буде презентовано в кінотеатрах мережі «Планета Кіно».

«Аутизм – не хвороба, а стан, із яким людина народжується. Аутизм – це пожиттєва особливість розвитку мозку, яка впливає на комунікацію і стосунки з іншими людьми, на сприйняття і розуміння навколишнього світу.

Герої фільму Ольги Калчугіної – дві українські родини, які виховують дітей із розладом аутичного спектру. У центрі сюжету – дві мами зі своїми синами 10-ти і 15-ти років. Жінки товаришують, діляться труднощами і радостями, підтримують одна одну, хоча й живуть у різних країнах», – коментують у Держкіно.

Творча група документальної стрічки:

  • режисерка-постановниця та авторка сценарію – Ольга Калчугіна,
  • оператор-постановник – Костянтин Воробйов,
  • генеральний продюсер фільму – Олександр Дріз.

Фільм створено Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Свято букварика: особливості проведення

Перший клас - це завжди випробування, як для батьків, так і для дітей і вчителя-класовода. Тому завершення навчання за «Букварем» всіма традиційно сприймається як перша шкільна перемога. У статті - декілька порад, як її відзначити, що потрібно врахувати під час заходу, які ідеї можна втілити. А також готовий сценарій свята.
13094

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
59459

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді