1 млрд українським школам на боротьбу з COVID-19

Проєкт бюджету на 2021 рік передбачає виділення субвенції закладам освіти на боротьбу з пандемією

Згідно з проєктом держбюджету, заклади освіти в 2021 році отримають субвенцію на боротьбу з COVID-19, її обсяг складатиме 1 млрд грн.

Підвищення розмірів оплати праці працівників освіти

Цю інформацію у своєму Telegram-каналі опублікував виконуючий обов’язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

«На наступний рік передбачено нову субвенцію для закладів освіти на боротьбу з пандемією коронавірусу. У проєкті бюджету на ці заходи закладено 1 мільярд гривень. Наразі ми продовжуємо роботу над тим, щоб захистити всіх учасників освітнього процесу та зменшити ризик захворювання на коронавірус у закладах освіти», — повідомив в. о. міністра освіти.

Також Сергій Шкарлет зазначив, що у 2020 році було виділено майже 540 млн грн для шкіл на закупівлю дезінфекторів для рук і поверхонь. Окрім того, було дозволено використовувати залишки коштів освітньої субвенції на закупівлю засобів індивідуального захисту.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова автономія закладу освіти: перший крок

Керівники багатьох закладів уже запровадили автономію закладу, а деякі ще побоюються брати на себе таку відповідальність. Ділимося секретами першопрохідців, які вже можуть поділитися досвідом і запровадження, і роботи у режимі фінансової автономії
16646

Підвезення до закладу освіти: що варто знати, щоб організувати

Підвезення — необхідність для тих, хто живе у сільській місцевості за межею пішохідної доступності до закладу освіти. Як його організувати та яку документацію потрібно вести? Які є варіанти перевезень?
54548

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді