МОН вдруге змінює структуру

У Міністерстві освіти і науки знову змінюється структура. Результатом управлінських рішень є зміна кількості працівників, які виконують різні функції

Наказ про підготовку графіка відпусток на 2021 рік: СКАЧАТИ

Результатом рішень керівництва МОН є зміна кількості підрозділів та їх працівників, які виконують різні функції.

Спочатку зміни передбачали зменшення кількості директоратів МОН з 6 до 4, а також скорочення посад фахівців з питань реформ з 96 до 50.

Однак, наказом МОН від 24 листопада затверджено іншу структуру відомства, у якому знову функціонуватимуть 6 директоратів, а кількість їх фахівців дорівнюватиме 80.

В оновленій структурі передбачено Директорат європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик; Директорат цифрової трансформації; Директорат дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти; Директорат професійної освіти; Директорат фахової передвищої, вищої освіти; Директорат науки та інновацій.

За інформацією Освіта.ua, кількість посад у підрозділах апарату МОН, які формують і реалізують політику, зменшується з 177 до 160, при цьому буде збільшено кількість посад у структурних підрозділах, що відповідають за забезпечення діяльності МОН – з 183 до 198.

Вагомих змін зазнає структура Директорату фахової передвищої, вищої освіти, кількість посад фахівців у якому за новою структурою становитиме 10 осіб.

Окрім того, назви всіх директоратів, за винятком Директорату професійної освіти й Директорату науки та інновацій, змінено, що залишає можливість кадрових змін. Змінені також і назви експертних груп у багатьох директоратах.

Окрім того, оновлена структура зберігає введену раніше 8-му посаду заступника міністра.

Новий штатний розпис має погодити Міністерство фінансів.

Джерело: Освіта.ua

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78574

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
306

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді