Комунікація під час дистанційного навчання забезпечується переважно через соцмережі

Як провести тарифікацію педагогів
Взаємодія та комунікація у закладах освіти під час дистанційного навчання забезпечується переважно через групи у соціальних мережах.
Таку інформацію зазначають у результатах моніторингу, який проводила Державна служба якості освіти.
Таким чином, більшість батьків і педагогічних працівників зазначають, що комунікація відбувається у соціальних мережах (у межах 80-90%) та у телефонному режимі.
Також більшість вчителів (84%) використовують сервіси для відеоконференцій Zoom, GoogleMeet, Microsoft Teams, 50% — електронну пошту.
Окрім того, 94% закладів освіти мають власні веб-сайти. Однак, лише 35% учителів та 14% батьків використовують їх для комунікації.
Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
Окрім поняття «якість», існує поняття «безпечність». Саме воно є ключовим у системі, призначеній для управління ризиками у галузі виробництва харчової продукції, тобто HACCP
З'ясуємо, які завдання й обов’язки у сфері цивільного захисту має виконати директор закладу освіти
З’ясуємо, яка документація з цивільного захисту має бути в закладі загальної середньої освіти