Комунікація в школах переважно відбувається через соціальні мережі

Комунікація під час дистанційного навчання забезпечується переважно через соцмережі

Соціальні мережі в навчанні

Як провести тарифікацію педагогів

Взаємодія та комунікація у закладах освіти під час дистанційного навчання забезпечується переважно через групи у соціальних мережах.

Таку інформацію зазначають у результатах моніторингу, який проводила Державна служба якості освіти.

Таким чином, більшість батьків і педагогічних працівників зазначають, що комунікація відбувається у соціальних мережах (у межах 80-90%) та у телефонному режимі.

Також більшість вчителів (84%) використовують сервіси для відеоконференцій Zoom, GoogleMeet, Microsoft Teams, 50% — електронну пошту.

Окрім того, 94% закладів освіти мають власні веб-сайти. Однак, лише 35% учителів та 14% батьків використовують їх для комунікації. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді