Заклади освіти поступово переходять на електронні журнали

Електронні журнали та щоденники використовують у роботі 46% українських шкіл

Електронні журнали та щоденники

Електронні журнали та електронні щоденники використовують у роботі 46% українських навчальних закладах.

Таку інформацію зазначено в результатах моніторингу роботи закладів освіти на початку навчального року, який проводила Державна служба якості освіти.

Автори дослідження зауважують, що такий відсоток упровадження електронних журналів поки ускладнює можливість систематично відслідковувати результати навчальних досягнень учнів під час дистанційного навчання.

Однак, високі показники впровадження електронних журналів вже досягнуто у столиці (100%), Запорізькій (100%), Одеській (88%) та Чернівецькій (80%) областях.

Зокрема, більшість закладів освіти для ведення електронних журналів послуговуються публічним сайтом Нові знання (55%), сервісами Моя школа (6%), НІТ: Навчання і технології (5%), Е-журнал (4%) та інші платформи: HUMAN, Е-schools, Smart School, Всеосвіта, Єдина школа, School Today, shodennik.ua.

Варто нагадати, раніше Міністерство освіти та науки затвердило інструкцію з ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти в електронній формі.

Відповідний документ передбачає, що в електронній формі мають бути створені та вестися класні журнали, журнали обліку пропущених і замінених уроків, журнали факультативних та гурткових занять, журнали реєстрації інструктажів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді