Нові програми підвищення кваліфікації вчителів і керівників НУШ

Підвищення кваліфікації може відбуватись як в очній, так і у віддаленій, або очно-дистанційній формі

Підвищення кваліфікації педагогів15 годин підвищення кваліфікації: як виконати

 

Міністерство освіти та науки затвердило Типові програми підвищення кваліфікації вчителів та керівників шкіл, які впроваджують новий Державний стандарт базової середньої освіти.

Мета відповідного підвищення кваліфікації — професійний розвиток педагогів, удосконалення раніше набутих та набуття нових компетентностей.

Напрямами підвищення кваліфікації визначено розвиток загальних та професійних компетентностей.

Зокрема, зазначається, що підвищення кваліфікації педагогів може відбуватись в очній, віддаленій або очно-дистанційній формі.

Розробники цих документів зауважують, що актуальність програм полягає в необхідності підготовки педагогів, готових працювати за новим Державним стандартом базової середньої освіти в контексті вимог Нової української школи.

Варто зазначити, що програма для вчителів розрахована на 150 годин, або 5 кредитів ЄКТС і має реалізовуватись через інваріантний і варіативний складники.

Водночас програма для директорів складається з 14 модулів, де кожен модуль передбачає теоретичну та практичну складові та самостійну роботу слухачів. 

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78567

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
304

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді