Нові програми підвищення кваліфікації вчителів і керівників НУШ

Підвищення кваліфікації може відбуватись як в очній, так і у віддаленій, або очно-дистанційній формі

Підвищення кваліфікації педагогів15 годин підвищення кваліфікації: як виконати

 

Міністерство освіти та науки затвердило Типові програми підвищення кваліфікації вчителів та керівників шкіл, які впроваджують новий Державний стандарт базової середньої освіти.

Мета відповідного підвищення кваліфікації — професійний розвиток педагогів, удосконалення раніше набутих та набуття нових компетентностей.

Напрямами підвищення кваліфікації визначено розвиток загальних та професійних компетентностей.

Зокрема, зазначається, що підвищення кваліфікації педагогів може відбуватись в очній, віддаленій або очно-дистанційній формі.

Розробники цих документів зауважують, що актуальність програм полягає в необхідності підготовки педагогів, готових працювати за новим Державним стандартом базової середньої освіти в контексті вимог Нової української школи.

Варто зазначити, що програма для вчителів розрахована на 150 годин, або 5 кредитів ЄКТС і має реалізовуватись через інваріантний і варіативний складники.

Водночас програма для директорів складається з 14 модулів, де кожен модуль передбачає теоретичну та практичну складові та самостійну роботу слухачів. 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143171

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86578

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді