Ексміністерка освіти і науки Ганна Новосад припустила, що школи підуть на тривалий карантин, що може стати причиною втрати навчальних досягнень учнів
Асистент вчителя: як правильно нарахувати зарплату
Ситуація з пандемією коронавірусу в Україні набирає обертів: минулого тижня кількість інфікованих сягнула понад 8 та 9 тисяч хворих за добу. Про це наголосила колишня міністерка Ганна Новосад у своєму інтерв’ю.
Зараз в Україні можуть посилити карантин, тому батьків і учителів найбільше хвилює, чи торкнуться посилені заходи і шкільної системи.
Ексміністерка гадає, що заклади освіти можуть піти на тривалий карантин: «Ми можемо припустити, що кількість хворих в Україні більша за офіційні дані, тому локдауну нам не уникнути».
Корисні посилання для педагогів на будь-які випадки
Вона також запевнила, що навчати онлайн учнів початкової школи складніше, ніж школярів старших класів. І зауважила, що якби вона була б у Міністерстві, то разом зі своєю командою пропрацювала, як компенсувати прогалини у знаннях.
Ганна Новосад наголосила, що за дослідженнями американців діти впродовж цього карантину можуть втратити до 1 року їхніх навчальних досягнень, якщо карантин триватиме.
На думку ексміністерки: «Наслідки в довгостроковій перспективі можуть бути негативним. Тому потрібно думати наперед, а не розв'язувати проблеми з дня на день».
Зокрема, Міністерство охорони здоров’я планує встановити додаткові обмеження у червоних зонах. Проте садочки закривати на карантин не будуть. «Ми пропонуємо також дозволити працювати в регіонах червоної зони і школам для учнів початкових класів. Натомість учнів з 5 по 11 класи варто відправити на дистанційне навчання», — коментують у МОЗ.
Із року в рік у школах видають низку аналогічних наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань. У цій публікації впорядковано річну циклограму наказів
Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.