Рекомендації щодо заповнення анкети самооцінювання для учасників сертифікації

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У Державній службі якості освіти України пояснили щодо заповнення анкети самооцінювання діяльності вчителів

Заповнення анкети самооцінювання

Як провести тарифікацію педагогів

Учасники другу етапу сертифікації вчителів початкових класів в період з 03 до 06 жовтня 2022 року мають заповнити анкету самооцінювання власної педагогічної майстерності за допомогою інформаційно-аналітичної системи EvaluEd.

Державна служба якості освіти опублікувала рекомендації щодо її заповнення.

Алгоритм реєстрації учасника в системі EvaluEd:

  • перейти за посиланням;
  • ввести логін і пароль, що надійшли на електронну пошту.

Важливо, використовувати ту саму пошту, що й під час реєстрації для участі в сертифікації.

Іноді лист-підтвердження з інформацією про ID акції та PIN, які необхідні для входу до системи, може потрапити в папку небажаних листів (спам).

Після успішної реєстрації відкриється сторінка «Анкета самооцінювання власної педагогічної майстерності».

На меті відповідного самооцінювання – оцінювання учасником сертифікації власної професійної діяльності, виявлення її сильних та слабких сторін, осмислення досягнутого та проєктування подальшого професійного розвитку.

Для того, щоб розпочати роботу з анкетою, потрібно натиснути «Перейти до заповнення».

Учасник сертифікації має обрати варіанти відповідей на всі 60 тверджень анкети. Кожне твердження анкети має п’ять варіантів відповідей. Учитель має обрати, яке з них найбільшою мірою реалізується в його професійній діяльності.

Зокрема, відповідати на запитання можна давати в будь-якому порядку, пропускаючи та повертаючись до них. У системі зручна навігація між групами тверджень, також є можливість перевірити, на які з них залишилося дати відповідь (функція «Перевірка формуляра»).

Учасник може змінювати відповіді необмежено до настання однієї з обставин:

  • формуляр закрито (надіслано відповіді);
  • термін доступу до анкети закінчився.

Якщо учасник дав відповіді на всі твердження, після перевірки формуляра висвітиться «У формулярі не знайдено жодних проблем».

Для збереження результати анкети потрібно виконати послідовність дій:

  1. натиснути на посилання «Експортувати до MS Word» праворуч унизу ;
  2. обрати у новому вікні початковий шаблон експорту «Разом з відповідями»;
  3. дозволити завантаження текстового файлу export.docx;
  4. перейменувати завантажений файл у форматі з вашими даними PIN_ПІБ;
  5. надіслати перейменований файл на електронну пошту, вказану в інформаційному повідомленні Служби;
  6. натиснути кнопку «Закрити формуляр».

Протягом трьох робочих днів після надсилання анкети учасник отримає візуалізацію своїх результатів самооцінювання для проєктування власного професійного розвитку.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
47919

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
120

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
159915

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31570

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59611

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді