У дитячих садках дозволили денний сон заміняти відпочинком

Денний сон у дитсадках дозволили заміняти денним відпочинком

harchuvannia_school_2021_Pedrada.jpg

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Такі зміни внесли до Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів.

«В умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації іншого характеру денний сон допускається замінювати денним відпочинком. При цьому загальна тривалість сну для дітей дошкільного віку – 12-12,5 години, з яких 2-2,5 години відводиться на денний сон або денний відпочинок», – йдеться в Санрегламенті.

Дітей від 1 до 1,5 року необхідно відправляти на денний сон або денний відпочинок два рази на день. Загальна тривалість відпочинку має становити 3,5 години.

А для дітей віком від 1,5 року і старше необхідно організовувати однократний денний сон або денний відпочинок загальною тривалістю до 3-х годин.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
24057

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31186

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді