Відомі результати першого етапу сертифікації вчителів

Інформацію про допуск учасника сертифікації до наступного етапу розміщено в електронному кабінеті

Результати сертифікації вчителів

Як провести тарифікацію педагогів

Учасники першого етапу сертифікації вчителів початкових класів отримали результати, які вже розміщено в персональних електронних кабінетах.

Таким чином, вчителі можуть завантажити картки результатів та сканкопії своїх бланків відповідей під час проходження ЗНО.

Максимальна кількість балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, складає 100.

Якщо за результатами ЗНО учасник сертифікації набрав менше 60 тестових балів, то вважається, що він не пройшов перший етап. Такі вчителі не допускаються до участі в наступному етапі сертифікації.

Зокрема, інформацію про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в наступному етапі розміщено в електронному кабінеті одночасно з результатами незалежного тестування.

Окрім того, в Українському центрі оцінювання якості освіти зауважили, що в разі виникнення сумнівів щодо правильності встановлення результату учасники сертифікації можуть до 28 вересня включно подати апеляційну заяву щодо результатів тестування до апеляційної комісії при УЦОЯО.

Таку апеляційну заяву необхідно надсилати на адресу: вул. Володимира Винниченка, 5, м. Київ, 04053 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»), або на електронну адресу [email protected] (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).

Розгляд такої заяви здійснюється протягом десяти календарних днів із дня її отримання.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143415

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86611

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47056

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді