Подяка вчителям за проведення НМТ від УЦОЯО

В УЦОЯО подякували всім причетним до організації й проведення мультитесту

Проведення НМТ у 2022 роціЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

В Українському центрі оцінювання якості освіти подякували всім, хто цьогоріч був причетний до організації, підготовлення й проведення національного мультипредметного тесту.

Таку інформацію зазначила заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко.

Як вона повідомила, тестування тривали впродовж 23 днів, і чи не щодня виникали обставини, які потребували швидких злагоджених дій для виконання оперативних рішень.

«Але всі рішення не мали б жодного сенсу, якби не педагоги, які готові були їх реалізовувати. Система цьогорічних тестувань дала змогу вступникові самостійно вибирати населений пункт для проходження НМТ, однак у вчителів і викладачів, які забезпечували проведення тестувань, такого вибору не було», — зауважує представниця УЦОЯО.

Окрім того, вона підкреслила, що вчителі працювали там, де були потрібні, не зважали на ризики, робили все від них залежне, щоб абітурієнти отримали результати.

«Освітяни працювали в тимчасових екзаменаційних центрах зранку й до пізнього вечора, щоб диво сталося — попри повітряні тривоги (які інколи тривали годинами), попри перебої з інтернетом, електропостачанням, попри неймовірне психологічне напруження», — акцентує Тетяна Вакуленко.

Зокрема, вона зазначила, що унікальність досвіду проведення тестувань за кордоном, оскільки країн, які в умовах війни змогли забезпечити проведення вступної кампанії, у світі є одиниці. Україна стала єдиною країною, яка провела вступні іспити у 32 країнах світу.

«Готовність робити все можливе для майбутнього країни — одна з характеристик, яка об’єднує сьогодні всіх нас, а вчителі, які проводили тестування цьогоріч, — один із найвиразніших прикладів такої готовності», — наголошує заступниця директора УЦОЯО.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді