Студентам-чоловікам скасовано можливість виїзду за кордон

Через підробку документів студентам-чоловікам скасували можливість перетину кордону

notebook_dlya_vchyteliv2_2021_Pedrada.jpg

Як провести тарифікацію педагогів

Чоловіки-студенти більше не можуть виїхати за кордон під час дії воєнного стану.

Таку інформацію повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко у коментарі LIGA.Life.

«Раніше, за рішенням вищого військового керівництва, студентам, які навчались за кордоном до 24 лютого, дозволяли виїжджати за межі України для продовження навчання. Прикордонники цю норму виконували, забезпечуючи пропуск. Проте останні місяці почались масові підробки документів, які нібито підтверджують навчання чоловіків за кордоном», – наголосив Демченко.

«Зважаючи на це, вище військове керівництво ухвалило нове рішення – з 14 вересня скасувати можливість пропуску навіть цій категорії громадян. Тож на сьогодні чоловіків-студентів через кордон не пропускають», – розповів Андрій Демченко.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді